GİZLİLİK 

 

www.corapcekmecesi.com.tr kullanıcıların web sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, İlkeleri ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.

 

Bununla beraber kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin, onayı dahilinde kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla kullanılmasına izin vermektedir.

 

Sitemizde bulunan formlarda gerek duyulan kişisel bilgiler; ad, soyadı, doğum tarihi, e-posta ve posta adresi, telefon numarası ve vb. gibi bilgileri içermekte olup, gizli bilgiler olarak anılacaktır. www.corapcekmecesi.com.tr kişisel bilgileri sadece kendi bünyesinde profilleme, istatistiksel çalışmalar, reklam, tanıtım, pazarlama ve iletişim faaliyetleri, ürün teslimi için anlaşmalı olduğu kargo şirketleri amacıyla kullanabilecektir. Ayrıca yasalarca gerekli görüldüğünde veya iyi niyetimizle söz konusu ifşa faaliyetinin yasa buyruklarına riayet etmek için gerekli olduğunu düşündüğümüz durumlarda ya da Çorap Çekmecesi’ne, Çorap Çekmecesi çalışanları ve yöneticilerine yönelik mahkeme kararı veya yasal sürece itaat etmek adına bazı Kişisel Bilgilerinizi ifşa edebiliriz. Çorap Çekmecesi, kendisinin oluşturduğu Kullanım Koşullarını ihlal eden ya da Çorap Çekmecesi’nin mülkiyet haklarına, kayıtlı ve potansiyel müşterilerine veya söz konusu faaliyetten etkilenen herhangi bir kimseye zarar veren ya da müdahalede bulunan tarafı belirlemek, iletişime geçmek ve karşı dava açmak için gerekli olduğuna inanılan bu tür bilgileri ifşa etme hakkını saklı tutar. 

 

Çorap Çekmecesi, kişisel bilgileri gizli tutmayı ve yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini sisteme giriş yaparak istedikleri zaman güncelleyebilirler. Buna ek olarak kullanıcılar diledikleri an üyelik iptali için [email protected] adresine başvurabilirler. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir. Yukarıdaki Gizlilik İlkeleri, kullanıcıların gizlilik haklarınızı garanti altına almaktadır ve her Kullanıcı, www.corapcekmecesi.com.tr ziyaret ederek, iş bu Gizlilik İlkeleri hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır. 

 

GÜVENLİK

 

Kişisel Bilgilerinizi korumak amacıyla çeşitli önlemler alınmaktadır. Kayıt/sipariş formumuzda kullanıcılardan hassas bilgilerin girilmesi istendiğinde (kredi kartı numarası gibi), söz konusu bilgiler şifrelenir ve şifreleme yazılımı ile koruma altına alınır. Sitemiz, kredi kartı numaranızı güvenli soket katmanı (SSL) şifreleme teknolojisi kullanılmak suretiyle İnternete aktarılmadan önce şifreler. 

 

Kişisel Bilgilerinizi edindiğimizde, gizliliklerini sürdürmek için gerekli çabayı göstermemize rağmen, İnternete ya da diğer kamusal ağlara veri aktarımının %100 güvenli şekilde gerçekleştirilebileceği hususunda garanti verilememektedir. Bunun sonucunda, tarafımıza aktardığınız herhangi bir bilginin ya da online ürün ve hizmetlerden tarafımızca aktarılan veya sizin edindiğiniz bilgilerin güvenliğini temin ve garanti edemiyoruz.  

 

Sitemiz, diğer İnternet sitelerinin linklerini içerebilir. Çorap Çekmecesi, linklere ve/veya sizi üçüncü şahıs İnternet sitelerine yönlendiren reklam sembollerine tıkladığınızda, bizden ziyade üçüncü şahısların gizlilik ve güvenlik politikalarına tabi olacağınızın bilincinde olmanızı istemektedir. İnternette gizliliğin ve güvenliğin korunmasını desteklememize rağmen, üçüncü şahısların ve diğer İnternet sitelerinin gizlilik politikalarını ilgilendiren faaliyetler konusunda sorumluluk almamaktayız.