HAKKIMIZDA

 

28 Mayıs 2016 yılında bir moda sayfası olarak çıktığımız yolda gün geçtikçe artan talepler ve istekler üzerine 14 Kasım 2016’da çorap satışlarına başlayarak satış alanına iddialı bir giriş yaptık. Beklenmeyen bir satış portföyü ve her geçen gün artan siparişler üzerine Türkiye’de online olarak en çok çorap satışı yapan sayfa haline geldik. Türkiye’nin dört bir ucuna gönderdiğimiz siparişlerle insanları mutlu ederken yaptığımız butik toptan satışlar ile de adımızı daha da fazla duyurmaya devam ettik. Artan satışlar ve talepler doğrultusunda yeni koleksiyonumuzu hazırlamak için kısa bir dönem ara verdiğimiz “Çorap Çekmesi” sayfamızla yeniden ve daha iyi bir konseptle geri dönerek yine Türkiye’nin en çok online çorap satışı yapan sayfası konumunda çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

 

Çoraplar ne kadar az görünse de insanların en çok ruh halini belli eden ve içindeki kişiliklerini en iyi yansıtan aksesuarlardır. Bu anlamda “Çorap Çekmecesi” en renkli ve farklı modelleriyle insanların gün içinde dışarıya pozitif bir enerji yaymalarını ve kendini mutlu hissetmelerini vadediyor.

 

Çorap Çekmecesi, Türkiye’de alüminyum sektöründe önemli çalışmalara imza atan Özlale Alüminyum İnşaat ve Taahhüt firmasının alt kuruluşudur.