İPTAL VE İADE KOŞULLARI

 

· Sorununuzla ilgili en doğru bilgiyi almak için [email protected] adresinden bilgi alabilirsiniz.

         

● Ürün ya da ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, faturası ile birlikte 5 gün içinde değiştirme hakkına sahipsiniz. Kullanılmış, faturası eksik ürün ya da ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir. Kullanılmış, faturası eksik ürün ya da ürünlerin bize ulaşması halinde ürün ya da ürünler tarafımızca kabul edilmeyecektir.

 

● Ürün ya da ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, faturası ile birlikte 5 gün içinde değişim sebebinizi içeren bir dilekçe ile ya da faturanızın arkasına yazarak tarafımıza gönderebilirsiniz.

 

● Değişimini talep ettiğiniz ürün ya da ürünleri hangi ürün ya da ürünler ile değiştirmek istiyorsanız [email protected] veya 0(212) 4226192 numaralı telefon üzerinden bize bildirebilirsiniz.

 

● Değişim yapacağınız ürün ya da ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, faturası ile birlikte, sadece anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. MNG Kargo dışındaki kargo şirketleri ile yapılan değişimler kabul edilemez.


● Değiştirmek istediğiniz ürün ya da ürünlerinizin ayıplı olması halinde kargo ücreti firmamıza aittir. Değiştirmek istediğiniz ürün ya da ürünlerinizde herhangi bir ayıp olmaması halinde ise kargo ücreti göndericiye aittir.